Jak rezerwować

 

Przeglądanie ofert na stronie wyloty z Gdańska i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

  1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca, kliknij "dalej" i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Możesz też zadzwonić, gdzie czekają doświadczeni Konsultanci, którzy odpowiedzą na Twoje pytania - tel 880 211 212. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji. W przypadku gdy potrzebujesz uzyskać więcej informacji na temat oferty, skorzystaj z linku "zapytaj o tę ofertę". Doradca MTTRAVEL.PL skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe.
  3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów – po potwierdzeniu miejsc i ostatecznym skalkulowaniu ceny nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji i przygotowaniu dla Ciebie umowy dotyczącej wybranej oferty.
  4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Zapoznaj się z jej treścią oraz warunkami uczestnictwa w imprezie, podpisz umowę i prześlij ją do MTTRAVEL.PL mailem na adres rezerwacje@mttravel.pl lub faxem na numer (58) 30 66 322.
  5. Dokonaj płatności – na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd. Potwierdzenie wpłaty prześlij mailem lub faxem.
  6. Potwierdzenie rezerwacji – Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie MTTRAVEL.PL Konsultant potwierdzi rezerwację, otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji i / lub dokumenty podróży, które zabierasz ze sobą na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Potwierdzenie godzin wyjazdy / wylotu - dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.
  8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!

 Życzymy udanego urlopu!

Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.